Dodana: 12 maj 2018 18:16

Zmodyfikowana: 12 maj 2018 19:03

Wyjątkowe gadżety na rzecz chorego chłopca

Koszulka Macieja Makuszewskiego z autografem i piłka z podpisami zawodników Lecha Poznań trafiła na charytatywną licytację na rzecz chorego Marcela Mianowskiego. Gadżety, które ofiarował Maciej Makuszewski, przekazał wujkowi Marcelka Krzysztofowi Andrzejowi Mianowskiemu Stefan Krajewski, członek zarządu. Prezenty trafią na licytację, z której pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie chłopca.

Ilustracja do artykułu Wyjątkowe gadżety na rzecz chorego chłopca (4).jpeg

- Małemu bohaterowi życzymy zdrowia, a Tobie Maćku jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę zdrowia oraz powodzenia na boisku, zwłaszcza podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018. - mówił Stefan Krajewski.


***

4-letni Marcel Mianowski urodził się jako zdrowy chłopczyk. Przez trzy lata wszystko było w porządku. Żył jak każde zdrowe dziecko. Po tym czasie rodziców zaniepokoiły pojawiające się pojedyncze siniaki na ciele chłopca. Postawiono diagnozę – małopłytkowość samoistna.

9 lutego br. stała się kolejna tragedia. Tata Marcelka pojechał go odwiedzić w szpitalu. Na drodze zdarzył się tragiczny wypadek - w jego samochód pod Białymstokiem uderzył tir. Mężczyzna zginął na miejscu.

Mama Marcelka została sama z trójką dzieci.

facebook