Dodana: 12 luty 2004 09:56

Zmodyfikowana: 12 luty 2004 09:56

Kalendarium imprez promocyjnych Powiatu Białostockiego

Styczeń

  1. Spotkania Kolędnicze Powiatu Białostockiego
    Organizator - Starostwo Powiatowe i Wiejski Dom Kultury w Czarnej Wsi Kościelnej
  2. Konkurs Zespołów Kolędniczych "Gwiazda i kolęda"
    Organizator - BTSK Białystok

Luty

  1. Narwiański Bieg Narciarski
    Organizator - MGCK w Choroszczy, Ośrodek Narciarstwa Biegowego w Dzikich
  2. Zimowy Rajd "Zrywka - czuli szlakami drwali Puszczy Knyszyńskiej"
    Organizator - RO PTTK
  3. Międzynarodowy Dzień Mokradeł
    Organizator - Centrum Kultury Sportu i Turystyki Ziemi Tykocińskiej

Marzec

  1. Łapski Tydzień Teatru
    Organizator - Dom Kultury w Łapach
  2. Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
    Organizator - Starostwo Powiatowe i MGCK w Choroszczy
  3. Regionalna konferencja na temat biblioterapii z udziałem bibliotekarzy powiatu białostockiego
    Organizator - Biblioteka Powiatowa w Białymstoku, MGCK w Choroszczy i Starostwo Powiatowe w Białymstoku

Kwiecień

  1. Podlaski Festiwal Pieśni Sakralnej "Łapskie Te Deum"
    Organizator - Dom Kultury w Łapach
  2. Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
    Organizator - MGCK w Choroszczy i Starostwo Powiatowe
  3. Międzynarodowy Dzień Ziemi
    Organizator - Starostwo Powiatowe i Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej
  4. Eliminacje Rejonowe Rajdu Rowerowego Młodych Rolników do Brukseli
    Organizator - Starostwo Powiatowe, Podlaskie Zrzeszenie LZZS, MGCK w Choroszczy
  5. Powiatowy Przegląd Zespołów Folklorystycnych
    Organizator - Starostwo Powiatowe i MFCK w Choroszczy
  6. Wręczenie statuetek "Henryk "
    Organizator - Towarzystwo Przyjaciół Supraśla
  7. Mistrzostwa Powiatu Białostockiego w Piłce Nożnej
    Organizator - Klub Sportowy Wasilków i Starostwo Powiatowe w Białymstoku

Maj

  1. Wielodyscyplinowy Rajd Narwiański
    Organizator - RO PTTK w Białymstoku
  2. Prezentacje Zespołów Obrzędowych BTSK w Gródku
    Organizator - BTSK
  3. "Manewry kowalskie" i impreza z udziałem artystów kowali z regionu
    Organizator - Starostwo Powiatowe i GOK w Juchnowcu Kościelnym
  4. "Sobieski w Płonce"
    Organizator - Wiejski Dom Kultury w Płonce Kościelnej
  5. Przegląd Teatrów Obrzędowych
    Organizator - GOK w Gródku i BTSK

Czerwiec

  1. Katolicki Festiwal Pieśni Liturgicznej i Piosenki Religijnej
    Organizator - Akcja Katolicka Archidiecezji Białostockiej Białystok
  2. Święto Kultury Białoruskiej
    Organizator - BTSK Białystok
  3. "Niedziela na wsi" - prezentacja tradycji ludowej
    Organizator - Wiejski Dom Kultury w Czarnej Wsi Kościelnej
  4. Samorządowy Spływ Kajakowy rzeką Narew
    Organizator - Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach
  5. "Jarmark na Antoniego" w Klepaczach
    Organizator - MDCK w Choroszczy
  6. Spotkania z Naturą i Sztuką "Uroczysko" w Supraślu, Mistrzostwa Świata w Babce i Kiszce Ziemniaczanej
    Organizator - Stowarzyszenie "Uroczysko", Starostwo Powiatowe
  7. Rodzinny Festyn Samorządowców Powiatu Białostockiego
    Organizator - Starostwo Powiatowe i Klub Sportowy Wasilków
  8. "Urodziny Hetmanowej Branickiej"
    Organizator - Towarzystwo Przyjaciół Choroszczy, Starostwo Powiatowe w Białymstoku
  9. "Kresowa Przyśpiewka Frywolna"
    Organizator - Stowarzyszenie Mieszkańców Miasta i Gminy Czarna Białostocka, Starostwo Powiatowe w Białymstoku
  10. Noc Świętojańska na Cyplu
    Organizator - Miejski Ośrodek Amimacjii Kultury, Turystyki i Sportu w Wasilkowie
  11. "Hej Sobótka, Sobótka"
    Organizator - Wiejski Dom Kultury w Uhowie
  12. "Grodzisko" - Festyn Śsredniowieczny
    Organizator - Towarzystwo Przyjaciół Suraża i Okolic
  13. Festyn Białoruski
    Organizator - Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Zabłudowie
  14. Dni Gródka

Lipiec

  1. "Raz do roku w Halickich"
    Organizator - świetlica wiejska w Halickich
  2. Festiwal Rockowy Młodej Białorusi "Basowiszcza" Gródek
    Organizatorzy - BASF, Urząd Gminy Gródek
  3. Plener malarski - Rafałówka
    Organizator - Wiejski Dom Kultury w Rafałówce
  4. "Letnia Serenada" - cykl koncertów kameralnych na dziedzińcu Pałacu Bucholtzów w Supraślu
    Organizator - Towarzystwo Przyjaciół Akademii Muzycznej im. F. Chopina, GOK w Supraślu, Starostwo Powiatowe
  5. "Poetyckie sianokosy" Turośń Kościelna
    Organizator - WOAK w Białymstoku

Sierpień

  1. Jarmark Dominikański
    Organizator - MGGCK w Choroszczy
  2. Podlaska Biesiada Miodowa w Kurowie
    Organizator - Narwiański Park Narodowy, Wojewódzki Związek Pszczelarzy, Starostwo Powiatowe w Białymstoku i Wys.-Maz., Wójt Gminy Kobylin Borzymy
  3. "Siabroauskaja Biesieda" - spotkania zespołów folklorystycznych w Gródku
    Organizator - BTSK
  4. "Urodziny Zabłudowa"
    Organizator - Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury

Wrzesień

  1. Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych w Choroszczy
  2. "Narwiańska Jesień"
    Organizator - Łapski Dom Kultury
  3. Ogólnopolski Dzień Ogórka
    Organizator - Rada Sołecka Wsi Kruszewo, Szkoła Podstawowa
  4. Jesienny Jarmark
    Organizator - Dom Kultury w Czarnej Białostockiej
  5. Ogólnopolski Dzień Ogórka" w Kruszewie, Sołectwo Wsi Kruszewo

Październik

  1. Wasilkowska Jesień Kulturalna
    Organizator - MOAAKTiS
  2. Turniej Tańca Towarzyskiego
    Organizator - Dom Kultury w Łapach
  3. Salon Literacki w Muzeum Wnętrz pałacowych w Choroszczy

Listopad

  1. "Poetyckie przymrozki" w Choroszczy
    Organizator - WOAK w Białymstoku
  2. "Dni Choroszczy" - blok imprez sportowych i kulturalnych
  3. "Jesienne Nastroje"
    Organizator - Dom Kultury w Łapach
  4. Dni Choroszczy - wręczenie statuetek "Światowida"
facebook