Dodana: 10 czerwiec 2018 17:19

Zmodyfikowana: 10 czerwiec 2018 17:19

Tańsze podróże z POLREGIO z Białegostoku do Dąbrowy Białostockiej, Augustowa i Suwałk

Od 10 czerwca br. pasażerowie podróżujący POLREGIO z Białegostoku do Dąbrowy Białostockiej, Augustowa i Suwałk za przejazd pociągiem zapłacą mniej! Kolejne trasy z ofertą promocyjną „Połączenie w dobrej cenie”.

Ilustracja do artykułu IMG_1662.JPG

W województwie podlaskim promocyjna oferta obowiązuje na dziesięciu trasach z Białegostoku do: Czarnej Białostockiej, Sokółki, Kuźnicy Białostockiej, Bielska Podlaskiego, Moniek, Łap, Suwałk, Szepietowa, Grajewa. Już w najbliższą niedzielę, 10 czerwca liczba tras powiększy się o dwa odcinki: Białystok – Dąbrowa Białostocka i Białystok – Augustów. Dzięki temu, za podróż pociągiem REGIO z Białegostoku do Dąbrowy Białostockiej (lub odwrotnie), zamiast 17,10 zł pasażer zapłaci 12,50 zł, a podróż do Augustowa zamiast 22 zł będzie kosztowała 13,50 zł. Na trasie Białystok – Suwałki, gdzie już funkcjonuje „Połączenie w dobrej cenie”, opłata za przejazd zostanie obniżona z 16 zł do 14,50 zł.  Uwzględniane są zniżki ustawowe, np. zniżka  51% dla studentów i 37% dla uczniów.

- Dzięki ofercie „Połączenie w dobrej cenie” na wielu trasach pasażerowie mogą podróżować pociągami POLREGIO w atrakcyjnej cenie, płacąc za bilety mniej niż np. za podróż autobusem. W ofercie dostępne są zarówno bilety jednorazowe, jak i miesięczne. – powiedziała Janina Zyta Wilczewska – Dyrektor Podlaskiego Oddziału Przewozów Regionalnych w Białymstoku.

facebook