Dodana: 4 lipiec 2017 10:05

Zmodyfikowana: 4 lipiec 2017 10:05

PATRONAT. Kapryśna pogoda nie zepsuła finału tegorocznych Dni Grajewa

Święto miasta rozpoczęło się od bloku sportowo-rekreacyjnego, podczas którego nie zabrakło zabaw i gier aktywnie angażujących uczestników imprezy. O godzinie 14:00 rozpoczęła się walka o Puchar Narodów Strongman. Jak zwykle dostarczyła ona wiele emocji. Wzięło w nich udział ośmiu zawodników z różnych krajów: Polski, Ukrainy, Białorusi, Niemiec, Czech, Słowacji.

Ilustracja do artykułu IMG_9045.JPG

I Miejsce – Oleksil Novikow Ukraina

II Miejsce – Janusz Kulaga Polska

III Miejsce –Robert Cyrwuc Polska

Wieczorem na scenie przy klubie Hades rozpoczęła się część artystyczna. Jako pierwsza zagrała grupa Szulerzy - zespół wykonujący energetyczny i taneczny miks rhythm and bluesa i rock and rolla, doprawiony szczyptą swingu i soulu. Następnie publiczność do wspólnej zabawy porwała kapela MeGa Band. Zespół uznawany jest za jeden z najlepszych Cover Band’ów w Polsce. O godz. 21:30 publiczność powitała gwiazda wieczoru – Sylwia Grzeszczak. W ramach koncertu zaprezentowała swoje największe hity, zarówno te znane od lat jak i te pochodzące z najnowszej, wydanej w ubiegłym roku, płyty. Publiczność wspólnie z artystką zaśpiewała m.in. „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości”, „Pożyczony”, „Księżniczka” oraz „Tamta dziewczyna”.

Przed oraz pomiędzy występami zespołów prowadzący imprezę Arkadiusz Sikora, prezenter Radia 5, wspólnie z organizatorami przeprowadził krótkie konkursy. Uczestnicy mogli w nich wygrać nagrody ufundowane przez sponsorów.

Ostatnim punktem programu był pokaz tańczących fontann, który pozostawił wśród widzów niezapomniane wrażenie.

Organizatorzy dziękują sponsorom: SAJP, Bank BGŻ BNP Paribas, Esteticon; patronom medialnym oraz wszystkim osobom, które wspomogły ich swoją pracą. Przede wszystkim dziękujemy publiczności za udział w obchodach i już dziś zapraszamy na przyszłoroczne.

facebook