Dodana: 24 sierpień 2017 08:28

Zmodyfikowana: 24 sierpień 2017 08:28

Spotkania kooperacyjne w ramach RENEXPO POLAND 2017, 25-26.10.2017. Już można się rejestrować

Jak co roku Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego organizuje w ramach targów RENEXPO Poland giełdę kooperacyjną. Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO Poland odbywające się w Warszawie to punkt obowiązkowy w kalendarzu firm i instytucji działających na polu alternatywnych źródeł energii.

Ilustracja do artykułu een1.jpg

Giełda kooperacyjna to tak zwane szybkie randki dla biznesu. Firmy rejestrują się na specjalnym portalu i spośród innych zarejestrowanych podmiotów wybierają partnerów do rozmów, same również mogą być wybierane. Bezpośrednio przed giełdą uczestnicy otrzymują harmonogram spotkań. W ciągu jednego dnia rekordziści odbywają nawet kilkanaście rozmów, w tym międzynarodowych. W ich trakcie mogą zaprezentować swoją ofertę, zapoznać się z propozycjami potencjalnych kontrahentów i sprawdzić, czy w tym biznesowym związku jest tak zwana chemia. Giełda kooperacyjna to sposób na to, by w ciągu jednego lub dwóch dni spotkać się z najważniejszymi przedstawicielami branży OZE z Polski i ze świata. Wszystko to w jednym miejscu, w samym centrum Polski.

Podlascy przedsiębiorcy mogą uczestniczyć bezpłatnie w giełdzie kooperacyjnej i przy tej okazji odwiedzić stoiska poszczególnych firm lub zdecydować się na udział w targach RENEXPO Poland 2017 w charakterze wystawcy.

Energia odnawialna to ostatnio gorący temat dla podlaskich firm, zarówno ze względu na ruszające w naszym województwie dotacje na tego typu projekty, jak też na zmiany w prawie krajowym dotyczące OZE. Targi i spotkania kooperacyjne to dobra okazja, by wymienić się doświadczeniami i nawiązać współpracę z partnerami z innych regionów Polski i świata.

Rejestracja i dobór spotkań biznesowych możliwe są na portalu https://www.b2match.eu/renexpo-pl-2017

Udział w spotkaniach kooperacyjnych jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają darmowe wejściówki na targi RENEXPO 2017.

Kiedy?

25-27.10.2017 – targi RENEXPO 2017

25-26.10.2017 – giełda kooperacyjna RENEXPO 2017

Gdzie?

Warszawskie Centrum EXPO XXI

Hala nr 11 Prądzyńskiego 12/14

01-222 Warszawa

Dodatkowe informacji udzielają:

Magdalena Borys

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego

borys@pfrr.pl

(85) 740 86 88

i

Sylwia Gleń

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego

glen@pfrr.pl

(85) 740 86 73

 

Giełda kooperacyjna organizowana jest w ramach projektu „Enterprise Europe Network – wsparcie dla biznesu w zasięgu ręki” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

facebook