Dodana: 28 marzec 2018 09:15

Zmodyfikowana: 28 marzec 2018 09:15

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL z Grajewa otrzymała tytuł Lokomotywy Polskiej Gospodarki

Tytuł ten został przyznany za utrzymywanie najwyższej jakości i bezpieczeństwa produktów w 2017 roku, w kategorii przemysł spożywczy. - Konsument jest dla nas najważniejszy. To dla jego bezpieczeństwa utrzymujemy restrykcyjne procedury produkcji wyrobów. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami bezpiecznych opakowań. Począwszy od pozyskania surowca po dostarczenie produktów do sklepów, dbamy o wymaganą dla wrażliwych z natury wyrobów mleczarskich, dystrybucję.– mówi Kamila Syroka, rzecznik prasowy SM MLEKPOL w Grajewie.

Ilustracja do artykułu MLEKPOL_Grajewo_mniejsze.jpg

Tytuł Lokomotywy Polskiej Gospodarki otrzymują przedsiębiorstwa, które wyróżniają się na rodzimym rynku. Napędzają rozwój nie tylko swoich branż, ale także służą przykładem innym sektorom gospodarki. Wyróżniono firmy, dzięki którym polski produkt znany jest nie tylko w kraju, ale i za granicą. Organizatorem plebiscytu jest redakcja miesięcznika gospodarczo – biznesowego Home&Market. Wyboru dokonała redakcja pisma, na podstawie analizy dostępnych wyników finansowych firm, przeglądu dostępnych informacji na temat aktywności, planów i bieżącej działalności firm z poszczególnych branż. 

Miesięcznik Home&Market adresowany jest do aktywnych przedsiębiorców, menedżerów średniego i wyższego szczebla, zainteresowanych ekonomią i gospodarką.

facebook