Dodana: 18 styczeń 2018 09:24

Zmodyfikowana: 18 styczeń 2018 09:24

„Jestem dziennikarzem!” - bezpłatne warsztaty w Choroszczy

Masz 13-19 lat, mieszkasz w gminie Choroszcz i lubisz rozwijać swoje pasje? Marzysz o karierze w mediach? Jeśli tak, projekt „Jestem dziennikarzem!” jest dla Ciebie!

Ilustracja do artykułu rs wyróżnik.jpg

Co czeka uczestników? Bezpłatne warsztaty dziennikarskie i fotograficzne, szkolenie w radio, wizyta i montaż w telewizji, wycieczka, praca w świetnej grupie, nocki filmowe i solidna dawka dobrej energii!

Jeśli już wkrótce chcesz z dumą zakrzyknąć: „Jestem dziennikarzem!”, prześlij zgłoszenie na adres: dziennikarz.choroszcz@gmail.com (temat: Równać Szanse) lub wypełnij elektroniczny formularz: https://goo.gl/forms/CQXprcJudp7E1PKv2, albo po prostu przyjdź do Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy i porozmawiaj. Koordynatorem projektu jest Wojciech Cymbalisty, instruktor w M-GCKiS w Choroszczy.

Dlaczego warto wziąć udział w projekcie? To nie tylko świetna okazja do odkrycia własnych pasji i ich pogłębienia, ale także wspaniała możliwość poznania profesjonalnych dziennikarzy, regionalnych mediów i spędzenia czasu w świetnej grupie.

Czy dołączysz do tego elitarnego zespołu i krzykniesz „Jestem dziennikarzem!”, czy wybierzesz nudę? Nie czekaj, zaczynamy działać już wkrótce!

Projekt „Jestem dziennikarzem!” jest realizowany w ramach programu „Równać Szanse” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Program „Równać Szanse” od 17 lat wspiera rozwój kompetencji społecznych polskiej młodzieży. Wiara we własne możliwości, umiejętność pracy w grupie, lepsza znajomość lokalnego środowiska, doskonalsze wyszukiwanie informacji, znajomość większej liczby osób i instytucji wyróżniają ten program spośród wielu zajęć pozalekcyjnych. Wszystkiego, co powstało w ramach programu dowiesz się ze strony www.rownacszanse.pl. Dotychczas w 3000 projektów „Równać Szanse” wzięło udział ponad 140 000 młodych ludzi z całego kraju, w tym blisko trzydzieścioro z gminy Choroszcz.

 

facebook