Dodana: 3 kwiecień 2018 08:49

Zmodyfikowana: 3 kwiecień 2018 08:49

Droga mierzona sukcesem

Projekt dotyczy młodzieży, jak również przyszłości województwa podlaskiego. Ma na celu zatrzymanie wielu wspaniałych ludzi, których działalność i praca może przyczynić się do rozwoju naszego regionu. Aby jednak osiągnąć oczekiwane rezultaty, potrzebujemy dobrego doradztwa osób, które w swoim życiu odniosły sukces zawodowy i na co dzień żyją i funkcjonują na terenie województwa podlaskiego.Autorem projektu „DROGA MIERZONA SUKCESEM - czyli spotkania z ludźmi sukcesu” jest Przemysław Wnorowski, radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podlaskiego.

Ilustracja do artykułu ikona.png

Projekt polega na organizacji spotkania z 'ludźmi sukcesu', w którym przedstawią oni swoją historię oraz przemyślenia na temat samorozwoju, a także odpowiedzą na pytania prowadzących i publiczności. Pierwsze takie spotkanie odbędzie się 11 kwietnia 2018 roku, o godzinie 11;45 w Auli VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku. Już wtedy będziemy mogli posluchać wywiadów z:

  • Panem Cezarym Breczko (Prezes Auto-Breczko) ,
  • Panem Jędrzejem Dondziło oraz Cezarym Chwiciewskim (twórcami festiwalu UP TO DATE),
  • Panem Kamilem Siwkiem (Freelancer, Twóca Studia Dobry Układ).

Są to lokalni przedsiębiorcy, którzy zechcieli podzielić się z młodzieżą,  'recepty na sukces'. Celem tego wydarzenia jest wykreowanie wśród młodziezy postaw lokalnych patriotów i patriotycznych przedsiębiorców, na co obecnie kładzie się bardzo duży nacisk.

 

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.
Rezerwacji miejsc można dokonać na stronie wydarzenia na Facebook'u wpisując: Droga mierzona sukcesem.


facebook