Dodana: 26 październik 2017 13:14

Zmodyfikowana: 26 październik 2017 13:14

Delegacja z Kielc z wizytą studyjna w województwie podlaskim

Przedstawiciele instytucji zajmujących się ekonomia społeczną w województwie świętokrzyskim uczestniczą w trzydniowych warsztatach organizowanych przez Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych. Spotkania odbywają się w województwie podlaskim. Goście odwiedzili już Łomżę i Białystok. Jutro pojadą z wizytą do Zakładu Aktywności Zawodowej w Krzyżewie.

Ilustracja do artykułu IMG_3676.JPG

Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych organizuje trzydniowe warsztaty wyjazdowe w województwie podlaskim, w ramach projektu pozakonkursowego pn. Świętokrzyska Ekonomia Społeczna.
W czasie warsztatów, uczestnicy spotkali się już z przedstawicielami Podmiotów Ekonomii Społecznej w Łomży, dziś spotykają się z przedstawicielami Instytucji Zarządzającej – Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego i podmiotami ES w Białymstoku, a w dniu jutrzejszym obejrzą Zakład Aktywności Zawodowej w Krzyżewie i spotkają się z instytucjami realizującymi projekty OWES w województwie podlaskim.
W Urzędzie Marszałkowskim delegację przywitał Wicemarszałek Maciej Żywno oraz z-ca Dyrektora Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego pani Małgorzata Kukor-Kołodko.

 

Celem warsztatów jest wymiana doświadczeń przedstawicieli instytucji zajmujących się ekonomią społeczną z instytucjami zajmującymi się OWES w naszym województwie.

facebook