Dodana: 15 luty 2011 07:42

Zmodyfikowana: 15 luty 2011 07:42

Organizacje pozarządowe

Witamy na stronie dla organizacji pozarządowych

Na stronie publikowane będą bieżące informacje na temat inicjatyw podejmowanych na rzecz NGO przez Samorząd Województwa Podlaskiego. Ponadto organizacje pozarządowe za pośrednictwem strony mogą informować o realizowanych przez siebie przedsięwzięciach. W tym miejscu znaleźć można także informacje na temat realizowanego Programu współpracy samorządu województwa z organizacjami pozarządowymi, w tym realizowanymi konkursami.


Dostępne są informacje o prowadzonych konsultacjach społecznych i dobrych praktykach w zakresie dialogu społecznego i realizacji europejskich standardów społeczeństwa obywatelskiego.


Tutaj znajduje się baza NGO zarejestrowanych na terenie województwa podlaskiego, oraz informacje na temat realizowanych przez organizacje przedsięwzięciach we współpracy z Samorządem Województwa.

Za pośrednictwem strony organizacje mogą integrować się w środowisku,
poszukiwać partnerów w realizacji projektów, przekazywać informacje na temat własnej działalności.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

Uprzejmie informujemy o Podlaskiej Telewizji Pozarządowej na  portalu Wrota Podlasia.

Podlaska Telewizja Pozarządowa to miejsce prezentacji inicjatyw, projektów i przedsięwzięć realizowanych przez organizacje trzeciego sektora z naszego regionu. Biuro ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi województwa podlaskiego oraz portal Wrota Podlasia zapraszają do oglądania programu o regionalnych inicjatywach obywatelskich, dobrych praktykach, wolontariacie, aktualnościach i zaproszeniach dla organizacji pozarządowych.

Zapraszamy do oglądania audycji pod adresem: http://www.tv.wrotapodlasia.pl/index.php?a=movie/show&id=598

Wszystkie organizacje pozarządowe zapraszamy do współtworzenia Podlaskiej Telewizji Pozarządowej oraz działu o organizacjach na portalu Wrota Podlasia.  Przysyłajcie nam informacje o własnych przedsięwzięciach,  zdjęcia, komunikaty i relacje pod adresem: eliza.szadkowska@wrotapodlasia.pl.

 

 

facebook