Dodana: 8 czerwiec 2018 09:45

Zmodyfikowana: 8 czerwiec 2018 10:17

Augustów. Ogólnopolski Konwent Informatyków

Rozwój elektronicznych usług publicznych, system e-zdrowie, zmiany w ochronie danych osobowych, a także rola służb informatycznych w administracji samorządowej i rządowej – to tylko niektóre z tematów Ogólnopolskiego Konwentu Informatyków. Spotkanie odbywa się w dniach 7-8 czerwca w Augustowie. W konferencji uczestniczą przedstawiciele branży informatycznej i informatycy administracji publicznej z całej Polski.

Ilustracja do artykułu konwent (2).jpg

Wśród gości specjalnych są m.in. dr Maciej Kawecki z Ministerstwa Cyfryzacji, Marcin Węgrzyniak z  Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, dyrektor Departamentu Społeczeństwa Informacyjnego z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego Agnieszka Aleksiejczuk.

Konwent informatyków otworzyła Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Anna Naszkiewicz

Konferencja przeznaczona jest dla pracowników działów IT z administracji publicznej oraz ich szefów z całej Polski. Spotkanie jest realizowane w oparciu o ośmioletnie doświadczenie miesięcznika IT w Administracji przy organizacji regionalnych konwentów informatyków – od 2010 r. przeprowadziliśmy ponad 60 takich imprez na terenie Polski.
Walorami konwentów są szeroki zakres przedstawianych tematów i zagadnień oraz prezentacje nowych technologii i produktów.


 

facebook