Dodana: 10 luty 2018 20:34

Zmodyfikowana: 10 luty 2018 20:34

Trwa Karnawał Dance Fest

Setki uczestników występujących w pięciu kategoriach tanecznych, wyszukane choreografie, zróżnicowana muzyka, barwne stroje, a przede wszystkim ogromna radość, świetna zabawa i niesamowity entuzjazm tancerzy. Już po raz 26. w Białymstoku rządzi Karnawał Dance Fest – jeden z największych projektów tanecznych województwa podlaskiego. Impreza potrwa do niedzieli (11 lutego).

Ilustracja do artykułu 0x0.jpg

Festiwal rozpoczął się w piątek, 9 lutego, warsztatami w Spodkach WOAK. Prowadzą je tegoroczni jurorzy: Marcin Rębilas, Krzysztof Chamera i Katarzyna Kubalska. W sobotę, 10 lutego, w trakcie rund eliminacyjnych w Hali Sportowej Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Białymstoku widzowie zobaczą blisko 70 prezentacji zgłoszonych zespołów. A będzie w czym wybierać: street dance, taniec sceniczny, formacje debiutujące, kategorie 30+ i inne formy tańca. Finał tanecznej rywalizacji odbędzie się 11 lutego podczas wielkiej gali w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Karnawał Dance Fest to wielkie wydarzenie, które mobilizuje szkoły tańca. Repertuar, który tancerze zaprezentują podczas KDF, szlifują już od jesieni. To okazja, by zweryfikować umiejętności, zdobyć laury, a przede wszystkim dobrze się bawić.

Więcej informacji wraz ze szczegółowym programem imprezy można znaleźć na stronie: www.karnawaldf.pl

facebook