Dodana: 7 marzec 2018 09:24

Zmodyfikowana: 7 marzec 2018 09:24

Książnica Podlaska w Białymstoku wydała mikropowieść Miłki Malzahn pt.: W płaszczu świata

Już 7 marca, o godz. 17.00, o swojej najnowszej, wydanej przez Książnicę Podlaską, książce „W płaszczu świata”, opowie pisarka, wokalistka, autorka tekstów piosenek, prezenterka radiowa i filozof – Miłka Malzahn.

Ilustracja do artykułu milka.jpg

Książka „W płaszczu świata” dostępna jest w formie darmowego e-booka, który można pobrać ze strony: http://www.ksiaznicapodlaska.pl/site/ebook/

To na pół realistyczna, na pół magiczna historia, która prowadzi Czytających ulicami (każdego) Miasta. Jest swoistym przewodnikiem po wywróconej na drugą stronę rzeczywistości, jest wędrówką, w której główna bohaterka na początku się rozdwaja, a potem spotyka nie mniej intrygujących mieszkańców tego świata, i jeszcze dotyka tkanki ulic, i rozpoznaje niezwykły rytm wznoszący. Taka to przygoda.
Czym się kończy – nie możemy zdradzić, lecz Autorka deklaruje, że lubi gęste, słodkie bajki (jak poranne kakao), szczelnie wypełniające ramy czasu, przeznaczanego na przyjemności.

Słowo od autorki: Podobno świat właśnie staje na głowie... Cóż, nieprawda. Świat nie ćwiczy stawania na czymkolwiek, świat po prostu JEST, ale nam się wydaje, że to wciąż za mało. I szukamy dziury w całym, a potem wchodzimy w tę dziurę i.... Okazuje się, że świat jest jeszcze bardziej i bardziej. Pozwól, Czytelniku, że Cię zaskoczę.

Dla kogo jest ta książka? Jeśli lubisz literaturę z pogranicza wszystkiego, co znasz i czego nie znasz, i jeśli masz akurat wolny wieczór (bo to nie jest zbyt długa opowieść) – to jest to rzecz akurat dla Ciebie.

eBook w formacie mobi

eBook w formacie epub

Na spotkanie z autorką zapraszamy 7 marca o godz. 17 do Książnicy Podlaskiej, przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14A w Białymstoku.

WSTĘP WOLNY

facebook