Dodana: 21 grudzień 2017 08:14

Zmodyfikowana: 21 grudzień 2017 08:14

Free Mind Kids Jam 2017 za nami

W sobotę, 16 grudnia 2017 r. w Klubie Muzycznym Rejs odbyło się kolejne taneczne wydarzenie Free Mind Kids Jam 2017 organizowane przez SDK DanceOFFnia, Klub Muzyczny Rejs oraz Tańczyć Każdy Może. W zawodach wzięło udział ponad 200 uczestników nie tylko z Białegostoku, ale także z Choroszczy, Czarnej Białostockiej, Augustowa, Warszawy, Piaseczna, Radomia oraz Mińska.

Ilustracja do artykułu DSCF7496.jpg

Zawodnicy zmierzyli się ze sobą w czterech kategoriach:
Hip-Hop do lat 11
Hip-Hop 12-15 lat
Breaking do lat 11
Breaking 12-15 lat

Zawody były świetną okazją dla młodego pokolenia tancerzy do konfrontacji swojego dorobku artystycznego, do rozwijania pasji oraz dzielenia się energią na parkiecie.
Imprezę poprowadził białostocki raper oraz bboy Radosław Radzias Kamiński. O oprawę muzyczną zadbała DJ Lazy One.

Jury w składzie: Ewa Bielak, Ewulin oraz Maciej Pela (kategorie Hip-Hop), Rafał Rafson Pilawka, Adrian Adek Sarnowski, Bartłomiej Modest Białobrzewski (kategorie Breaking) wyłoniło następujących zwycięzców:

Kategoria Hip-Hop do lat 11:
I miejsce - Dominika Bazyluk, Step One Crew, Białystok
II miejsce - Maja Laskowska, Kolor Street Dzieci, Białystok
III miejsce - Kamila Boszko, Fart II, Czarna Białostocka
IV miejsce ex aequo - Maria Radziszewska oraz Antonina Roj-Rojewska

Kategoria Hip-Hop 12-15 lat:
I miejsce - Natalia Fiłończuk, PoProstu Squad, Białystok
II miejsce - Wojciech Bogucki, Grawitacja, Piaseczno
III miejsce - Adrian Matulewicz, PoProstu Squad, Białystok
IV miejsce - Dawid Sundrani, Grawitacja, Piaseczno

Kategoria Breaking do lat 11:
I miejsce - Bboy Aleks, Killjoys Crew, Mińsk, Białoruś
II miejsce - Bboy Nazarus, Killjoys Crew, Mińsk, Białoruś
III miejsce - Bboy King-Kong, Killjoys Crew, Mińsk, Białoruś
IV miejsce - Bboy Leonsky Leon Skiba, Milanówek

Kategoria Breaking 12-15 lat:
I miejsce - Bboy Point, Killjoys Crew, Mińsk, Białoruś
II miejsce - Bboy Eryk Sochoń, Bangers Crew, Białystok
III miejsce - Bboy Daniel Klepadło, Soul Force Crew, Białystok
IV miejsce - Bboy Marek Siemieniuk, Bangers Crew, Białystok

Po oficjalnej części zawodów uczestnicy udali się do Parku Trampolin Strefa Wysokich Lotów na bezpłatne afterparty.

facebook