Dodana: 22 luty 2018 09:11

Zmodyfikowana: 22 luty 2018 09:11

"Cyganeria" za pół ceny w ramach akcji "Polska zobacz więcej"

„Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” to akcja organizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki i Polską Organizację Turystyczną, w ramach której największe atrakcje turystyczne w Polsce udostępniane są w wyjątkowej cenie – aż 50% taniej! Opera i Filharmonia Podlaska w ramach tej akcji zaprasza na operę „Cyganeria” G. Pucciniego.

Ilustracja do artykułu 07_opera_170321.jpg

Sprzedaż promocyjnych biletów ruszy w środę, 21 lutego o godz. 16.00. Aby kupić bilet w specjalnej cenie należy przybyć osobiście do kasy OiFP przy ul. Odeskiej 1 (biletów w specjalnej cenie nie będzie można zarezerwować ani kupić online), każda osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery bilety promocyjne. Oferta dotyczy trzech spektakli „Cyganerii” w dniach: 9 marca (pula 50 promocyjnych biletów) oraz 10 i 11 marca (po 100 promocyjnych biletów).

„Cyganeria” G. Pucciniego w reżyserii Marii Sartovej powraca na deski Opery i Filharmonii Podlaskiej po rocznej przerwie. Wzruszająca historia wielkiej miłości Mimi i Rodolfo oraz emocje targające Musettą i Marcello opowiedziane przez najlepszych śpiewaków operowych w kraju zachwyciły białostocką publiczność i krytyków. Ponownie przeniesiemy się w świat paryskiej bohemy z początku XX wieku do skromnej mansardy na poddaszu w Dzielnicy Łacińskiej nieopodal gwarnej kawiarni Momus. „Cyganeria” G. Pucciniego, jedno z najpiękniejszych dzieł w historii muzyki operowej, gościć będzie przy Odeskiej 1 do połowy marca.


źródło: rzecznik OiFP
Fot. M. Heller

facebook