Dodana: 10 październik 2017 08:01

Zmodyfikowana: 10 październik 2017 08:01

Zaproszenie na roczną konferencję programu POLSKA-BIAŁORUS-UKRAINA “Cross-border Warm-up”!

Sekretariat Programu organizuje roczną konferencję Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020, która odbędzie się pod hasłem “Cross-border Warm-up”. Konferencja będzie miała miejsce w Rzeszowie, w dniach 24-25 października 2017.

Ilustracja do artykułu rpo.jpg

Hasło konferencji odwołuje się do “rozgrzewki” Programu, jaką było dla niego oficjalne uruchomienie oraz pierwszy nabór wniosków. Dlatego też w programie wydarzenia znalazły się prezentacje podsumowujące dotychczasowe wyniki naboru oraz praktyczną rozgrzewkę w postaci takich zajęć jak transgraniczny mecz piłki nożnej i wspólna gra terenowa na Podkarpaciu.

Aby zarejestrować się na konferencję, należy wypełnić Formularz rejestracyjny (do pobrania), podpisać go i odesłać jego skan na adres mailowy: konferencja@deluxevent.pl. Formularze należy przesłać najpóźniej do 13 października 2017 r. Proszę pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona.

Wspólny Sekretariat Techniczny zapewnia uczestnikom 2 noclegi na miejscu, transport autokarowy do Rzeszowa – zgodnie z informacją zadeklarowaną w formularzu rejestracyjnym. Limit osób zgłaszających się z ramienia tej samej organizacji to dwie osoby. Zapisy będą przyjmowane w kolejności, w jakiej będą składane formularze, mając na względzie - jeśli wystąpi taka konieczność - zrównoważoną reprezentację regionów. Pytania proszę kierować na adres pbu@pbu2020.eu.

Program konferencji – plik PDF do pobrania

facebook