Dodana: 26 luty 2018 08:30

Zmodyfikowana: 26 luty 2018 08:30

Czwarty, ostatni nabór w Interreg Europa

Czwarty, ostatni nabór wniosków Interreg Europa jest planowany w okresie maj – czerwiec 2018 roku. Dokładna data będzie znana po posiedzeniu Komitetu Monitorującego w połowie marca. Pakiet dla aplikantów zostanie udostępniony w kwietniu 2018 roku.

Ilustracja do artykułu image004.png

Aby umożliwić jak najlepsze przygotowanie się do ostatniego konkursu, program Interreg Europa organizuje 22 marca 2018 roku w Brukseli 4. międzyregionalne forum współpracy Europe, let’s cooperate! Więcej informacji na stronie: www.interregeurope.eu/europecooperates2018.

Forum będzie stanowiło także doskonałą okazję do nawiązania kontaktów z zagranicznymi instytucjami oraz poszukiwania partnerów do współpracy w ramach projektów. Można będzie także bezpośrednio konsultować się z ekspertami ze Wspólnego Sekretariatu programu Interreg Europa.    

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem Forum dostępnym na stronie www.interregeurope.eu/europecooperates2018/programme, w którym znajdą Państwo informacje m.in. na temat:

  • planowanych sesji tematycznych,
  • możliwości zarezerwowania stolika na potrzeby prezentacji własnego pomysłu na projekt,
  • jak dołączyć się do konsorcjum partnerskiego.    

W Polsce informacji na temat programu udziela Krajowy Punkt Kontaktowy – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Departament Współpracy Terytorialnej, Wydział Współpracy Transnarodowej i Międzyregionalnej, osoba do kontaktu: Anna Stol, Anna.Stol@mr.gov.pl, tel. 32 253 90 08.

 

facebook