Dodana: 5 luty 2018 13:02

Zmodyfikowana: 5 luty 2018 13:02

Tylko dwa tygodnie zostały na zgłoszenia do konkursu EL-ROBO-MECH. Do wygrania indeksy na PB

Politechnika Białostocka zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie zorganizowanym przez Wydział Mechaniczny i Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej. Wygrać można indeksy na studia na kierunkach: automatyka i robotyka, ekoenergetyka, elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, inżynieria biomedyczna, mechanika i budowa maszyn, mechatronika.

Ilustracja do artykułu EL-ROBO-MECH 2017 (2).jpg

 

W konkursie EL-BORO-MECH zmierzą się autorzy najlepszych pomysłów na innowacje techniczne. Każdy z uczestników może przesłać tylko jedną pracę konkursową. Dopuszcza się również udział zespołów składających się z nie więcej niż trzech uczestników. Prace powinny być bezpośrednio lub pośrednio związane z mechaniką i budową maszyn, mechatroniką, automatyką i robotyką, informatyką stosowaną, energetyką, elektrotechniką, elektroniką, telekomunikacją lub inżynierią biomedyczną. W opisie zgłoszenia konkursowego należy podać, na czym polega innowacyjność proponowanego rozwiązania i wyraźnie zaznaczyć wkład własny każdego z autorów.

   

Zgłoszenia (w formie elektronicznej i papierowej) przyjmowane są do 14 lutego. Formularz zgłoszeniowy i opis konkursu znajduje się na stronie http://wm.pb.edu.pl/pl/konkurs/ 

 

 

Podstawowym celem konkursu EL-ROBO-MECH  jest docenienie utalentowanych uczniów oraz popularyzacja nauk technicznych. Punktowane są pomysłowość, innowacyjność i prezentacja. Zakwalifikowane do drugiego etapu osoby i zespoły będą mogły w połowie marca osobiście zaprezentować przed komisją konkursową swoje innowacyjne rozwiązania.

 

źródło: rzecznik PB

facebook