Dodana: 22 grudzień 2017 09:25

Zmodyfikowana: 22 grudzień 2017 13:55

Świąteczny Koncert Charytatywny na rzecz psiaków w łomżyńskiej „Wecie”

Uczniowie Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży zorganizowali świąteczny koncert charytatywny, w czasie którego być może ktoś zdecyduje się na adopcję samotnego psiaka, opiekę w czasie świąt lub wesprze datkiem na karmę dla zwierząt przebywających w Stowarzyszeniu.

Ilustracja do artykułu glow.jpg

W szkole nie brakuje osób o dobrym sercu, działających na rzecz zwierząt.  Jedną z nich jest Anna Koleszuk – uczennica klasy maturalnej IV f na kierunku technik weterynarii. Ania czynnie zaangażowała się w prace charytatywną w Stowarzyszeniu Wszystkie Zwierzęta Duże i Małe i od września uratowała ponad 80 zwierząt. Poruszona ich niepewnym losem na nadchodzące święta postanowiła wraz z kolegami ze szkoły oraz Samorządem Uczniowskim zorganizować koncert.

Podczas koncertu uczniowie z Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży zaprezentowali kolędy i pieśni Bożonarodzeniowe. Gościnnie wystąpiła Alicja - uczennica z Akademickiej Szkoły Ponadgimnazjalnej w Łomży.

W czasie spotkania przedświątecznego odbyło się przedstawienie podopiecznych Stowarzyszenia czekających na adopcję. Lucyna Bunkowska i jej pupil Setka zaprezentowali pokaz sztuczek.

Wszyscy chętni mogą wspomóc bezdomne zwierzęta, przekazując koce, ręczniki czy karmę. Nr KRS Stowarzyszenia Wszystkie Zwierzęta Duże i Małe 0000601685.
(opr.mk)

facebook