Dodana: 19 styczeń 2007 11:47

Zmodyfikowana: 19 styczeń 2007 11:47

Gospodarstwo agroturystyczne RitowiskoPierwszych gości przyjęliśmy wiosną 1999 roku - wówczas mogliśmy im zaproponować jazdę konno na lonży lub w terenie, przejażdżki bryczką, łowienie ryb w stawie oraz pobyt pod wiatą. Urozmaicaliśmy im pobyt dodatkowymi atrakcjami jak spływy pobyt czy spotkania z ... Indianami. Byliśmy pierwszym takim obiektem w okolicy Białegostoku.
Nic więc dziwnego, że już w pierwszym roku mieliśmy imprezy nawet na 200 osób. Wielkość obiektu, a zwłaszcza powierzchnia gospodarstwa, sprawia że nawet większe grupy nie czynią u nas tłoku.
W 2005 roku uzyskaliśmy status gospodarstwa ekologicznego - powstał warzywniak, rozwijana jest hodowla wrzosówek (stara polska rasa owiec).
Obecnie na zainteresowanych dłuższym pobytem czeka blisko 20 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami oraz sala biesiadna na 70-80 osób (posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji bankietów i imprez integracyjnych).
Gościom oferujemy: przejażdżki konne dla początkujących i zaawansowanych, przejażdżki bryczkami i furmankami, korzystanie ze ściany wspinaczkowej, zadaszone wiaty (niektóre z kominkiem) dla kilkuset osób, chroniące przed wiatrem, deszczem i śniegiem, nieograniczone miejsce na ogniska, grille, plac zabaw dla dzieci i młodzieży, możliwość zjazdu na linie, boisko do siatkówki, spływy kajakowe.

facebook