Dodana: 29 listopad 2017 13:41

Zmodyfikowana: 29 listopad 2017 13:41

Mapa ofert inwestycyjnych województwa podlaskiego

Przedsiębiorcy poszukujący ciekawych lokalizacji w naszym regionie z myślą o rozpoczęciu lub rozszerzeniu swoich inwestycji mogą korzystać z efektywnego narzędzia informacyjnego, jakim jest baza ofert inwestycyjnych dostępna pod adresem: http://www.coi.wrotapodlasia.pl/mapa/.

Ilustracja do artykułu 11.Augustów.png

Strona prowadzona jest przez Centrum Obsługi Inwestora (COI) funkcjonujące w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w strukturze Referatu Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej. Jest to element realizacji projektu pn. „Tworzenie i rozwój sieci współpracy centrów obsługi inwestora” w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

Baza danych, zbudowana jako mapa ofert inwestycyjnych województwa podlaskiego, jest aktualizowana na bieżąco na podstawie danych przekazywanych przez podlaskie jednostki samorządu terytorialnego posiadające w swojej gestii tereny przeznaczone pod inwestycje. Przybywa też ofert nadsyłanych przez właścicieli prywatnych. Informacje uzupełniane są zdjęciami i mapami oferowanych terenów, a część z nich dodatkowo objęta została projektem panoram sferycznych prezentujących działki w atrakcyjnym ujęciu „z lotu ptaka”, z uwzględnieniem otoczenia, połączeń komunikacyjnych i warunków przyrodniczo-krajobrazowych. Plany działania Centrum Obsługi Inwestora zakładają stałe rozszerzanie posiadanego zestawu panoram o kolejne lokalizacje.  

Wszystkich zainteresowanych wypromowaniem posiadanych ofert, jak również poszukujących interesujących miejsc pod inwestycje, zapraszamy do odwiedzin strony z bazą terenów oraz do kontaktu z pracownikami COI.

Wojciech Kwiatkowski

 

facebook